Adoracja Najświętszego Sakramentu

31 sierpnia br w naszej parafii odbyła się Adoracja Najświętszego Sakramentu. Każdego dnia inna parafia w Diecezji Rzeszowskiej podejmuje taką inicjatywę. Po wspólnej Eucharystii nastąpiło wystawienie Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęło się ono Koronką do Bożego Miłosierdzia. Każdy z uczestniczących miał również czas na chwile osobistej  adoracji, po której został odmówiony Różaniec w intencjach m.in. Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, Diecezji Rzeszowskiej, kleryków, kapłanów, zakonników czy też sióstr zakonnych pracujących czy też posługujących na terenie naszej diecezji. Swoją modlitwą zebrani wierni ogarniali również intencje Biskupów rzeszowskich. Apel Jasnogórski zwieńczył Adorację Najświętszego Sakramentu w naszej parafii.

Adoracja Najświętszego Sakramentu-1  Adoracja Najświętszego Sakramentu-2  Adoracja Najświętszego Sakramentu-3  Adoracja Najświętszego Sakramentu-4