Rozpoczęcie peregrynacji figury Matki Bożej Fatimskiej

 

W święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła tj. 16.05.2016 r.  w naszej parafii rozpoczęła się peregrynacja figurki Matki Bożej Fatimskiej. Po kilkudniowych rekolekcjach oraz odpuście parafialnym rozpoczęliśmy uroczyste przygotowywanie do 100-lecia objawień w Fatimie, oraz 20-lecia parafii w Olchowej.

Każdego dnia, Niebieska Pani z Fatimy będzie nawiedzać domy naszej parafii, aby każdy mógł na nowo mógł poprzez modlitwę i obecność przy figurze Pani z Fatimy dostrzec miłość Miłosiernego Boga, która płynie w Orędziu Fatimskim.

Niech peregrynacja figury Pani z Fatimy połączy na nowo naszą wspólnotę, umocni wiarę i miłość w naszych rodzinach, domach, sąsiedztwach, zakładach pracy i wszystkich miejscach w których stawia nas na co dzień Pan.

 Na zdjęciach: Uroczyste przekazanie figury Matki Bożej Fatimskiej pierwszej rodzinie podejmującej peregrynację-  państwo Magdalena i Jacek Idzik.

Peregrynacja MB Fatimskiej  Peregrynacja MB Fatimskiej  Peregrynacja MB Fatimskiej  Peregrynacja MB Fatimskiej Peregrynacja MB Fatimskiej

 

Copyright © Parafia Olchowa pw. Matki Bożej Fatimskiej.  Projekt i wykonanie dwnet.eu

stat4u