Rocznica Pierwszej Komunii Świętej 2015

W Niedzielę Zasłania Ducha Świętego, 24.05.2015 roku uczniowie klasy trzeciej Szkoły Podstawowej w Olchowej przeżywali swoją rocznicę przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. O godzinie 11 uroczystą sumą sprawowaną przez księdza proboszcza Kazimierza Winnickiego w ich intencji, oraz ks. kan. Józefa Mleczkę dzieci podziękowały Bogu za wielki dar jedności z Nim, poprzez przyjmowanie Najświętszego Ciała i Krwi Jego Syna.
Dzieciom, które przeżywają rocznicę życzymy, aby ich przyjaźń z Jezusem wzrastała każdego dnia w wierze, nadziei i miłości.

Rocznica Pierwszej Komunii Św. 2015-1Rocznica Pierwszej Komunii Św. 2015-2Rocznica Pierwszej Komunii Św. 2015-3Rocznica Pierwszej Komunii Św. 2015-4