25.10.2020

XXX Niedziela Zwykła

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, o tę posługę w tym tygodniu proszę mieszkańców z następnych pięciu numerów.

W następną niedzielę uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte będą o godzinie 8:30 w kościele i 11:00 w kaplicy cmentarnej, po niej modlitwy za zmarłych.

Proszę uporządkować groby, również te wykupione.

Zachęcam do spowiedzi świętej, aby ofiarować za zmarłych odpusty. Zyskać je możemy w niedziele pod zwykłymi warunkami komunia święta, odmówienie modlitwy Ojcze nasz i Wierzę w Boga, oraz modlitwa w intencji Ojca Świętego

Msze Święte w dni powszednie o godzinie 17:00, po nich różaniec, niedziela 8:30, 11:00 (kaplica), nie będzie Mszy Świętej o godzinie 15:00.