24.08.2014

21 Niedziela zwykła

Bóg zapłać Panom z Zarzecza, Zagród, Dołu i Lipia za pracę przy kaplicy w środę za tak liczne przybycie i tak wiele wykonanej pracy składam serdeczne Bóg zapłać.

We wtorek Matki Bożej Częstochowskiej.

W następną niedzielę Dożynki Diecezjalne. Msza Święta o godzinie 12:00 w Katedrze Rzeszowskiej.

Różaniec przed sumą w następną niedzielę poprowadzi Róża Pani Ziobro.

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, o tę posługę w tym tygodniu prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów. Proszę to uczynić przed południem, gdyż po południu będzie ślub. Proszę nie kupować kwiatów, kościół udekorują państwo młodzi.

W przedsionku są wyłożone czasopisma. W Niedzieli o prześladowaniu chrześcijan - wstrząsające świadectwa. W Źródle "Na drogach wiary".  Zachęcam do czytania.
W następną niedzielę po wszystkich Mszach Świętych zbiórka do puszek na poszkodowanych podczas wichur i powodzi.

Msze Święte w dni powszednie o godzinie 19:00, niedziela 8:30, 11:00 i 16:00.