10.08.2014

19 Niedziela zwykła


W środę Nabożeństwo Fatimskie. Msza Święta o godzinie 19:00 po niej procesja pokutno - błagalna w kierunku "Dołu" do figurki Matki Bożej Królowej Świata przy posesji państwa Sitko. Proszę ze sobą zabrać świece.


W piątek Wniebowzięcie Matki Bożej tzw. "Zielnej". Msze Święte o godzinie 8:30, 11:00 i 16:00. Na wszystkich Mszach Świętych poświęcenie ziół i wianków, a na sumie poświęcenie wieńców dożynkowych. Grupy dożynkowe z wieńcami zatrzymają się przed świątynią wprowadzimy je w procesji


W czwartek czcimy Maksymiliana Kolbe


Bóg zapłać sprzątającym Kościół wczoraj, o tę posługę prosimy w tym tygodniu mieszkańców z następnych pięciu numerów


Różaniec przed sumą w następną niedzielę poprowadzi Róża Pani Skóra


W przedsionku są wyłożone czasopisma. Zachęcam do czytania.


Msze Święte w dni powszednie o godzinie 19:00 niedziela 8:30, 11:00 i 16:00.

Copyright © Parafia Olchowa pw. Matki Bożej Fatimskiej.  Projekt i wykonanie dwnet.eu

stat4u