12.5.2019

IV Niedziela Wielkanocy

We wtorek czcić będziemy św. Macieja Apostoła, a w czwartek św. Andrzeja Bobolę.

W piątek na godzinę 18:00 zapraszam kandydatów do bierzmowania i ich rodziców na spotkanie z księdzem delegatem biskupa do spraw bierzmowania.

W poniedziałek nabożeństwo fatimskie, Msza Święta o godzinie 19:00, a po niej procesja na Zarzecze do figurki M.B. Fatimskiej przy posesji państwa Czółno, proszę ze sobą zabrać świece.

W następną niedzielę w naszej parafii będzie odpust. Zapraszam panów chórzystów do śpiewu, a panów strażaków z pocztem sztandarowym, i do niesienia baldachimu, a parafian do uczczenia naszej patronki.

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, o tę posługę w tym tygodniu prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

Msze Święte w poniedziałek o godzinie 19:00, pozostałe dni tygodnia o godzinie 18:00, po nich majówka, niedziela 8:30, 11:00 o 16:00 majówka, a po niej Msza Święta.