20.5.2018

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Dziś kończymy okres wielkanocny.

Jutro drugi dzień Zielonych Świątek, czcić będziemy Matkę Kościoła N.M.Pannę. Msze Święte będą o godzinie 8:30 i 18:00.

W czwartek Jezusa Najwyższego Kapłana.

W następną niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

Bóg zapłać sprzątającym kościół w piątek rodzicom młodzieży, która przyjęła sakrament bierzmowania, o tę posługę w tym tygodniu w prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

Różaniec przed sumą w następną niedzielę poprowadzi Róża Pani Skóra.

W przedsionku są wyłożone czasopisma, w Niedzieli o Terliczce koło Rzeszowa miejsca czci Ojca Pio, w Źródle o wielkim obrońcy życia Antonim Zięba, który odszedł do Pana. Zachęcam do czytania.

Msza Święta w dni powszednie o godzinie 18:00 po nich majówka, w sobotę o godzinie 8:00, niedziela 8:30, 11:00, o 16:00.majówka a po niej Msza Święta.