13.5.2018

Wniebowstąpienie Pańskie - Odpust Parafialny

W środę święto Andrzeja Boboli patrona naszej Ojczyzny

W sobotę o godzinie 15:00 będzie Msza Święta w czasie, której nasz Ordynariusz ks. bp. Jan Wątroba udzieli sakramentu bierzmowania uczniom z klasy III gimnazjum w Iwierzycach.

Od środy zapraszam kandydatów do bierzmowania na Msze Święte i Triduum, a po nabożeństwie na spotkanie do salki.

W następną niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego, zakończenie okresu wielkanocnego.

W piątek nie będzie spotkania "Oazy".

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, o tę posługę w tym tygodniu w piątek po Mszy Świętej prosimy rodziców kandydatów do bierzmowania.

W przedsionku są wyłożone czasopisma, zachęcam do czytania.

Msza Święta w dni powszednie o godzinie 18:00 po nich majówka, w sobotę o godzinie 15:00, niedziela 8:30, 11:00, o  16:00.majówka a po niej Msza Święta