6.5.2018

Szósta Niedziela Wielkanocy

W poniedziałek, wtorek i środę dni krzyżowe oraz modlitwa o urodzaj.

Dzieci rocznicowe będą przeżywać biały tydzień po rocznicy włącznie do niedzieli.

We wtorek uroczystość św. Stanisława Biskupa patrona naszej Ojczyzny.

W piątek rozpocznie się Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.

W następną niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.

W naszej parafii w następną niedzielę będzie odpust, proszę panów strażaków z pocztem sztandarowym i do niesienia baldachimu, panów chórzystów o uświetnienie naszej uroczystości śpiewem, proszę dzieci z klasy III i IV w strojach komunijnych do niesienia różańca i figurki Matki Bożej, a Was wszystkich do udziału w uroczystości odpustowej.

Zapraszam rodziców kandydatów do bierzmowania na spotkanie w czwartek, po Mszy Świętej o godzinie 18:00

W piątek będzie spotkanie "Oazy".

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, o tę posługę w tym tygodniu prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

W przedsionku są wyłożone czasopisma, zachęcam do czytania.

Dzieci z klasy III i IV zapraszam na próbę w piątek po Mszy Świętej.

Msza Święta w dni powszednie o godzinie 18:00 po nich majówka, niedziela 8:30, 11:00, o  16:00.majówka a po niej Msza Święta