29.4.2018

Piąta Niedziela Wielkanocy

Serdeczne Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych za tak piękne udekorowanie naszej świątyni.

Dzieci komunijne do niedzieli włącznie będą przeżywać biały tydzień.

W poniedziałek na Mszy Świętej o godzinie 18:00 składka od dzieci komunijnych na nowe lichtarze w kościele, obecne z głównego ołtarza będą przeznaczone do kaplicy cmentarnej.

W poniedziałek, wtorek i sobotę o godzinie 16:30 próba dla dzieci z klasy IV przed rocznicą Komunii Świętej.

W niedzielę rocznica Komunii Świętej na Mszy Świętej o godzinie 11:00

Spowiedź dla dzieci rocznicowych będzie z okazji pierwszego piątku.

W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W piątek odwiedzę chorych rano od godziny 8:00. Od godziny 17:00 będzie spowiedź.

W piątek nie będzie spotkania z kandydatami do bierzmowania.

W piątek będzie potkanie "Oazy".

Ks. Biskup zmienił termin bierzmowania w naszej parafii, będzie ono 19 maja o godzinie 15:00 (w sobotę).

W sobotę nabożeństwo pierwszych sobót o godzinie 18:00.

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, o tę posługę w tym tygodniu prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

W przedsionku są wyłożone czasopisma, zachęcam do czytania.

Od wtorku rozpoczniemy odprawiać nabożeństwa majowe, zachęcam wszystkich do udziału.

W czwartek Matki Bożej Królowej Polski. Msze Święte o godzinie 8:30 i 11:00, nie będzie Mszy Świętej popołudniowej.

Zachęcam do udziału w uroczystościach gminnych z okazji Święta Królowej Polski w Nockowej, które rozpoczną się Mszą Świętą o godzinie 15:00

Msza Święta w dni powszednie o godzinie 18:00, czwartek 8:30 i 11:00, niedziela 8:30, 11:00 i 16:00.