22.4.2018

Czwarta Niedziela Wielkanocy

W środę czcić będziemy św. Marka patrona rolników i ogrodników, po Mszy Świętej o godzinie 18:00 procesja do krzyża przy "Rodzie".

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, o tę posługę w tym tygodniu prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów po godzinie 11:00.

Od poniedziałku dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej zapraszam na próby przed komunią świętą od godziny 16:30.

W sobotę spowiedź dzieci przed komunią o godzinie 9:00.

W niedzielę Komunia Święta na sumie o godzinie 11:00.

We wtorek po Mszy Świętej egzamin dla kandydatów do bierzmowania.

W piątek o godzinie 18:00 w Kościele Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Małopolskim spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców z księdzem wizytatorem z Kurii rzeszowskiej przed bierzmowaniem.

Msza Święta w dni powszednie o godzinie 18:00, piątek 17:00, niedziela 8:30, 11:00 i 16:00.