7.1.2018

Niedziela Chrztu Pańskiego

Jutro kończy się okres Bożego Narodzenia, kolędy tradycyjnie śpiewamy do Święta Matki Bożej Gromnicznej.

Bóg zapłać sprzątającym kościół w piątek, w tym tygodniu o tę posługę prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

Różaniec przed sumą w następną niedzielę poprowadzi Róża Pani Skóra.

W piątek spotkanie "Oazy".

Msze Święte w poniedziałek, wtorek i czwartek o godzinie 7:00, pozostałe dni tygodnia o godzinie 17:00, niedziela o godzinie 8:30, 11:00 i 15:00.

Porządek kolędy:

• Poniedziałek Lipie prawa strona E4 od Państwa Saj do Państwa Czapka, a później domy przy drodze do Krzywej od Państwa Pondo do Państwa Rój.
  • Wtorek Lipie od młyna lewa strona E4 do krzyżówki oraz domy przy drodze do torów lewa i prawa strona.
  • Środa Lipie od Państwa Szopa i Kuc lewa i prawa strona drogi do cmentarza.
  • Czwartek Lipie pozostałe domy po prawej stronie drogi E4 od Państwa Maś.
  • Piątek Dół od Państwa Rybak do Państwa Malskich po stronie kościoła.
  • Sobota Lipie od asfaltowni do Państwa Świniuch.

Początek kolędy od godziny 14:00, w sobotę od godziny 8:00.