29.10.2017

Trzydziesta Niedziela Zwykła

Jutro klasa III gimnazjum będzie prowadzić różaniec.

W środę uroczystość Wszystkich Świętych. Msza Święta w naszym kościele będzie o godzinie 8:30. Suma o godzinie 11:00 w kaplicy cmentarnej, a po niej procesja na cmentarzu do 5 stacji. O godzinie 14:00 Msza Święta w kościele farnym w Sędziszowie Małopolskim, a po niej procesja na cmentarz.

W czwartek wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych tzw. "Dzień Zaduszny". Modlić się będziemy za zmarłych na Mszach Świętych o godzinie 7:00, 7:30 i 17:00. Po Mszy Świętej wieczorniej wypominki.

Za naszych zmarłych do modlitw i Mszy Świętych możemy ofiarować odpust zupełny w dniach od 1 do 8 listopada i cząstkowy do końca listopada. Aby uzyskać odpust wymagany jest jako warunek stan łaski uświęcającej, dlatego we wtorek od godziny 15:30 będzie okazja do spowiedzi świętej. Ponadto należy odmówić modlitwę Ojcze Nasz, Wierzę w Boga, modlitwę w intencji Ojca Świętego, oraz za zmarłych. Odpust możemy uzyskać tylko raz dziennie.

W piątek z okazji, że jest to pierwszy miesiąca odwiedzę chorych rano od godziny 8:00, po południu od godziny 16:00 będzie spowiedź, a po nabożeństwie spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klasy III gimnazjum.

W piątek nie będzie spotkania Oazy.

W sobotę nabożeństwo pierwszych sobót fatimskich o godzinie 17:00.

W następna niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych po Mszach Świętych o godzinie 8:30 i 11:00.

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, w tym tygodniu o tę posługę prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

Różaniec przed sumą w następną niedzielę poprowadzi Róża "z Lipia".

Msze Święte w dni powszednie o godzinie 17:00, po Mszy Świętej w poniedziałek i wtorek różaniec, w środę 8:30 i 11:00 w kaplicy, w czwartek 7:00, 7:30 i 17:00, niedziela 8:30, 11:00 o godzinie 15:00 wypominki, a po nich Msza Święta.