1.10.2017

Dwudziesta Szósta Niedziela Zwykła

Różaniec przed sumą w następną niedzielę poprowadzi Róża Pani Ziobro.

W czwartek adoracja Honorowej Straży Najświętszego Serca Jezusa połączona z różańcem.

W piątek odwiedzę chorych rano od godziny 8:00. Od godziny 16:30 będzie spowiedź, o 17:00 Msza Święta z nabożeństwem, a po niej spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klasy III gimnazjum.

W piątek nie będzie spotkanie Oazy.

We wtorek poświęcenie różańców dla dzieci komunijnych, a po Mszy Świętej spotkanie z rodzicami.

W sobotę w łączności duchowej z modlącymi się na różańcu u granic zapraszam do naszej świątyni na Mszę Świętą za Ojczyznę o godzinie 13:30, od godziny 14:00 odmówimy cztery części różańca.

W sobotę o godzinie 17:00 będzie Msza Święta bez nabożeństwa różańcowego.

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, w tym tygodniu o tę posługę prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

W następną niedzielę zbiórka do puszek na fundację Jana Pawła II z okazji dnia papieskiego.

Msze Święte w dni powszednie o godzinie 17:00 po niej różaniec, niedziela 8:30, 11:00 o godzinie 15:00 różaniec, a po nim Msza Święta.