11.6.2017

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

We wtorek nabożeństwo fatimskie o godzinie 19:00. Po Mszy Świętej procesja w kierunku "Góry", proszę zabrać ze sobą świece.

W środę po Mszy Świętej próba sypania kwiatów dla dziewczynek z klasy III i IV.

W czwartek uroczystość Bożego Ciała. Msze Święte o godzinie 8:30, 10:00 z procesją do ronda i o godzinie 16:00.

Proszę przygotować ołtarze w tych samych miejscach i przez te same osoby co w ubiegłym roku.

Panów strażaków proszę z pocztem sztandarowym i do niesienia baldachimu, dziewczynki do sypania kwiatów a chłopców do dzwonienia. A wszystkich zapraszam by oddać cześć Bożemu Ciału.

Różaniec przed sumą w następną niedzielę poprowadzi Róża Pani Ziobro.

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, w tym tygodniu o tę posługę prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

Mszę Święte w dni powszednie o godzinie 19:00, czwartek 8:30, 10:00 i 16:00, niedziela 8:30, 11:00 i 16:00.