28.5.2017

Siódma Niedziela Wielkanocy Uroczystość Wniebowstąpienia

W środę Święto Nawiedzenia N.M. Panny - zakończenie nabożeństw majowych.

W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W czwartek po Mszy Świętej adoracja Honorowej Straży Najświętszego Serca Jezusa.

W piątek odwiedzę chorych rano od godziny 8:00. Po południu będzie spowiedź od godziny 16:30, o godzinie 18:00 Msza Święta z nabożeństwem.

W sobotę nabożeństwo Pierwszy Sobót Fatimskich o godzinie 18:00.

W następną niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po Mszach Świętych o godzinie 8:30 i 11:00 zmiana Tajemnic Różańcowych.

W następną niedzielę zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, w tym tygodniu o tę posługę prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów. Proszę to uczynić przed południem, gdyż po południu będzie ślub. Kościół kwiatami udekorują państwo młodzi.

Mszę Święte w dni powszednie o godzinie 18:00, niedziela 8:30, 11:00 i 16:00.