23.4.2017

Niedziela Miłosierdzia Bożego

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Caritas Diecezji. Bóg zapłać dzieciom za ofiary składane w skarbonkach jako jałmużna postna i pomoc dzieciom i chorym.

Jutro uroczystość św. Wojciecha patrona Polski, przeniesiona z niedzieli ze względu na Niedzielę Miłosierdzia.

We wtorek czcić będziemy św. Marka patrona rolników i ogrodników. Po Mszy Świętej procesja do krzyża przy "rondzie".

Od jutra dzieci z klasy III szkoły podstawowej będą przychodzić na próby przed komunia na godzinę 16:30. Próby będą trwały do godziny 17:30. Rodziców proszę o zapewnienie bezpiecznego dotarcia dzieci do kościoła i powrotu do domu.

Spowiedź dzieci przed Pierwszą Komunią w sobotę od godziny 9:00.

W niedzielę Pierwsza Komunia Święta na Mszy Świętej o godzinie 11:00. Dzieci gromadzą się przed kościołem o godzinie 10:45. W miarę możliwości proszę niezwiązanych z Komunią Świętą aby przyszli na Msze Święte o godzinie 8:30 i 16:00.

Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych, sprzątającym kościół w sobotę,  o tę posługę w tym tygodniu prosimy rodziców kandydatów do bierzmowania.

W przedsionku są wyłożone czasopisma. Po Mszy Świętej ministranci będą rozdawać bezpłatne egzemplarze gazetki o 100 leciu objawień fatimskich.

Różaniec przed sumą w następną niedzielę poprowadzi Róża Pani Ziobro.

Mszę Święte w dni powszednie o godzinie 18:00, niedziela 8:30, 11:00 i 16:00.

W środę 26 kwietnia po Mszy Świętej spotkanie Rady Parafialnej. Połowa członków Rady jest z Waszego wyboru, połowa z mojej nominacji, Pan organista Wiesław Toton i Pani Elżbieta Salamon należy do Rady z urzędu.

Rada Parafialna Parafii Olchowa

1. Ks. Winnicki Kazimierz