16.4.2017

Niedziela Wielkanocy

Bóg zapłać Panu Januszowi Majka i jego rodzinie za przygotowanie ciemnicy i Grobu Pańskiego. Bóg zapłać Panu Pawłowi Majka za zakup oraz dekoracje kwiatowe. Pani Elżbiecie Salamon za troskę o bieliznę ołtarzową oraz kwiaty. Bóg zapłać Paniom Władysławie Skóra, Marii Migała, Celinie Miśta, Alinie Ziobro, Elżbiecie Salamon, Zofii Połeć i Panu Piotrowi Dziewit za zorganizowanie zbiórki pieniędzy na kwiaty do ciemnicy i Bożego Grobu

Bóg zapłać sprzątającym kościół w Wielką Środę i Wielką Sobotę, o tę posługę w tym tygodniu z wymyciem okien prosimy rodziców dzieci "komunijnych".

W poniedziałek w Oktawie Wielkanocy Msze Święte będą o godzinie 8:30 i 11:00, nie będzie Mszy Świętej o godzinie 15:00.

W następną niedzielę Miłosierdzia Bożego składka będzie na Caritas diecezji, dzieci niech przyniosą skarbonki i złożą w koszu pod chórem.

W piątek z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje post.

W piątek na Mszę Świętą o godzinie 18:00 zapraszam kandydatów do bierzmowania i ich rodziców na spotkanie z księdzem delegatem ks. Biskupa do spraw bierzmowania. Kandydatów zapraszam na godzinę 17:30.

We wtorek odprawię Mszę Świętą poza parafią w pozostałe dni o godzinie 18:00, niedziela 8:30, 11:00 i 16:00.