26.2.2017

Ósma Niedziela Zwykła

W środę posypaniem głów popiołem o godzinie 8:30 i 17:00 rozpoczniemy Wielki Post.

W środę obowiązuje post ścisły dla osób od 18 do 60 roku życia, jeden posiłek do syta i dwa posiłki lekkie. Wszystkich obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Czwartek - pierwszy miesiąca dzień modlitw za powołanych kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

W piątek od godziny 8:00 odwiedzę chorych, od godziny 15:30 będzie spowiedź.

W piątek Droga Krzyżowa o godzinie 17:00, a po nabożeństwie spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

W piątek nie będzie spotkania "Oazy".

W sobotę nabożeństwo pierwszy sobót miesiąca - fatimskich.

W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych po Mszach Świętych o godzinie 8:30 i 11:00.

W następną niedzielę rozpoczniemy Gorzkie Żale o godzinie 15:00, a po nich Msza Święta

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, o tę posługę w tym tygodniu prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

Różaniec przed sumą w następną niedzielę poprowadzi Róża "z Lipia".

Msze Święte w dni powszednie o godzinie 17:00, środa 8:30 i 17:00, niedziela 8:30, 11:00 o 15:00 Gorzkie Żale a po nich Msza Święta.