1.1.2017

Nowy Rok

W piątek uroczystość Trzech Króli. Msze Święta o godzinie 8:30, 11:00 i 15:00, po wszystkich Mszach Świętych poświęcenie kadzidła i kredy.

W piątek pierwszy miesiąca odwiedzę chorych po sumie.

W piątek okazja do spowiedzi będzie przed każdą Mszą Świętą.

W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje post.

Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego - zakończenie okresu Bożego Narodzenia. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego.

W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych.

Różaniec przed sumą w następną niedzielę poprowadzi Róża "z Lipia".

Bóg zapłać sprzątającym kościół w piątek, o tę posługę w tym tygodniu prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

Msze Święte w poniedziałek poza parafią, w piątek o godzinie 8:30 i 11:00 i 15:00, w pozostałe dni tygodnia o godzinie 17:00, niedziela 8:30, 11:00 i 15:00.

Porządek kolędy:

poniedziałek - od Krzywej domy przy E4 i lewa oraz prawa strona od sklepu Marmax do Państwa Magdaleny i Jana Ziobro

wtorek - Kolonia oraz 4 domy przy drodze do E4 prawa strona do Państwa Lucyny i Zygmunta Broda

środa - domy przy drodze do E4 od Państwa Haliny i Krzysztofa Bocheńskich do Państwa Drozdowskich

czwartek - Góra po stronie szkoły od P. Markiewicz do szkoły

sobota - Góra od Państwa Majka, Podbędziemyśle i domy do krzyżówki do Państwa Salamon

początek kolędy od godziny 14:00, sobota od godziny 8:00

Kolędnicy misyjni:

piątek od godziny 14:00: Zarzecze, Zagrody, Dół, Góra, Kolonia

sobota od godziny 14:00: od ronda do E4 i Lipie (dwie strony E4)