18.12.2016

Czwarta Niedziela Adwentu

Składka na zeszyty w grudniu będzie ostatnią. Organizatorów zbiórki proszę by wraz z pieniędzmi przekazać Panu Janowi Patro zeszyty.

Rada Parafialna postanowiła, że w miejsce zbiórki na zeszyty w drugą niedzielę czerwca będzie składka budowlana.

W poniedziałek w naszej parafii będzie spowiedź adwentowa od godziny 15:00 do 16:30, od godziny 16:30 do 17:00 przerwa i od godziny 17:00 do 18:00 ciąg dalszy spowiedzi. Msza Święta w poniedziałek będzie o godzinie 18:00

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, o tę posługę w tym tygodniu w piątek prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

W sobotę wigilia, tradycyjnie zachowujemy post od potraw mięsnych. Z pierwszą gwiazdą zasiadamy do wieczerzy wigilijnej, po modlitwie czytamy fragment Pisma Świętego o bożym narodzeniu z ewangelii św. Łukasza, łamiemy się opłatkiem, składamy życzenia, spożywamy 12 dań jako dziękczynienie za wszystkie dary Boga. O północy spotykamy się w kościele na pasterce.

W Boże Narodzenie Msze Święte będą o godzinie 8:30 i 11:00, nie będzie Mszy Świętej o godzinie 15:00

Po sumie odwiedzę chorych, proszę zgłosić chorych do których nie chodzę na pierwsze piątki.

Msze Święte w poniedziałek o godzinie 18:00, sobota o godzinie 7:00 i o godzinie 24:00 pasterka, w pozostałe dni tygodnia o godzinie 17:00, niedziela 8:30, 11:00.