6.11.2016

Trzydziesta Druga Niedziela Zwykła

W piątek rocznica odzyskania niepodległości. Msze Święte o godzinie 8:30 i 11:00.

Uroczystości gminne rozpoczną się w piątek Mszą Świętą o godzinie 15:00 w Będzienicy.

Proszę na czas święta wywiesić flagi na naszych domach

W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od mięsa.

W piątek rozpoczęcie Nowenny do Chrystusa Króla Wszechświata przed oddaniem Polski w jego władanie.

Różaniec przed suma w następną niedzielę poprowadzi Róża Pani Skóra.

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, o tę posługę w tym tygodniu prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

W niedziele 13 listopada o godzinie 15:00 Msza Święta w kościele Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Małopolskim na zakończenie jubileuszu miłosierdzia.

Msze Święte w dni powszednie o godzinie 17:00, piątek o godzinie 8:30 i 11:00, niedziela 8:30, 11:00 o 15:00 wypominki, a po nich Msza Święta