28.8.2016

Dwudziesta druga niedziela zwykła

W czwartek rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza Święta będzie o godzinie 8:00 na którą zapraszam nauczycieli, dzieci i rodziców, prosić będziemy o błogosławieństwo i dary Ducha Świętego w nowym roku nauki.

W piątek pierwszy miesiąca odwiedzę chorych rano od godziny 8:00, rozpocznę wcześniej, gdyż będę miał lekcję w szkole. Po południu spowiedź od godziny 17:30, o 19:00 będzie Msza Święta z nabożeństwem, a po niej spotkanie z uczniami klasy pierwszej gimnazjum.

W sobotę pierwszą miesiąca Msza Święta z nabożeństwem o godzinie 19:00.

W niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych po Mszach Świętych o godzinie 8:30 i 11:00.

W niedzielę uroczystość obrania Maryi za patronkę miasta Sędziszowa Małopolskiego. Msza Święta na rynku sędziszowskim będzie o godzinie 15:00.

W związku z uroczystościami w Sędziszowie nie będzie Mszy Świętej o godzinie 16:00 w następną niedzielę.

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, o tę posługę w tym tygodniu prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

Różaniec przed sumą w następną niedzielę poprowadzi Róża "z Lipia".

W przedsionku są wyłożone czasopism, zachęcam do czytania.

We wtorek na godzinę 8:00 zapraszam do malowania boazerii na cmentarzu mieszkańców Zarzecza i Zagród.

Msze Święte w dni powszednie o godzinie 19:00, niedziela 8:30, 11:00.