12.6.2016

Jedenasta niedziela zwykła

 

W poniedziałek nabożeństwo Fatimskie. Msza Święta o godzinie 19:00 po niej procesja w kierunku "Góry" do figurki Najświętszego Serca Jezusa przy posesji Państwa Wojnowskich. Proszę ze sobą zabrać świece.


Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, o tę posługę w tym tygodniu prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.


W sobotę zapraszam na pielgrzymkę pieszą do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Małopolskim. Rozpoczniemy ją modlitwą w naszym kościele o godzinie 10:00. Powrót indywidualnie. Tych, którzy nie mogą wędrować zapraszam na Mszę Świętą  do Sanktuarium o godzinie 12:00. Pielgrzymka jest związana z "Rokiem Miłosierdzia".


Różaniec przed sumą w następna niedziele poprowadzi Róża Pani Drozd.


Msze Święte w dni powszednie o godzinie 19:00, niedziela 8:30, 11:00 i 16:00.

 

Copyright © Parafia Olchowa pw. Matki Bożej Fatimskiej.  Projekt i wykonanie dwnet.eu

stat4u