29.5.2016

Dziewiąta niedziela zwykła

We wtorek Święto Nawiedzenia N.M. Panny tzw. Jagodnej, zakończenie nabożeństw majowych.

Do czwartku przezywać będziemy oktawę uroczystości Bożego Ciała. Po Mszach Świętych będą procesje eucharystyczne do środy o godzinie 19:00, w czwartek o godzinie 18:00.

W czwartek błogosławieństwo dzieci na Mszy Świętej o godzinie 18:00, oraz poświęcenie wianków i ziół.

W piątek uroczystość Najświętszego Serca Jezusa - nie obowiązuje post.

W sobotę Święto Niepokalanego Serca Maryi.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W piątek odwiedzę chorych rano od godziny 9:00. Od godziny17:30 będzie spowiedź, o godzinie 19:00 Msza Święta z nabożeństwem.

W piątek po nabożeństwie spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klasy II gimnazjum.

W następna niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych po Mszach Świętych o godzinie 8:30 i 11:00.

Różaniec przed sumą w następna niedziele poprowadzi Róża "z Lipia".

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, o tę posługę w tym tygodniu prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

Msze Święte w dni powszednie o godzinie 19:00, czwartek 18:00, niedziela 8:30, 11:00 i 16:00.