22.5.2016

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

Po Mszy Świętej zbiórka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Ekwadorze, organizowana przez "Caritas" diecezji.

We wtorek wspomnienie N.M. Panny Wspomożenia Wiernych.

W środę po Mszy Świętej próba sypania kwiatów dla uczennic z klasy II i II-ciej.

W czwartek uroczystość Bożego Ciała. Msze Święte o godzinie 8:30, 10:00 i 16:00.

Po Mszy Świętej o godzinie 10:00 uroczysta procesja do 4 ołtarzy.

Proszę przygotować ołtarze w tych samych miejscach, oraz przez te same grupy.

Różaniec 29 maja poprowadzi Róża Pana Kazimierza Ziobro.

W piątek i sobotę po Mszach Świętych procesja wokół kościoła. W niedzielę procesja będzie po sumie.

Na procesję Bożego Ciała zapraszam dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do dzwonienia, panów strażaków z pocztem sztandarowym i do niesienia baldachimu. Was wszystkich zapraszam aby oddać publiczną cześć Jezusowi w Najświętszym Sakramencie.

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, o tę posługę w tym tygodniu prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

Msze Święte w dni powszednie o godzinie 18:00, a po nich majówka, czwartek 8:30, 10:00 o 16:00 majówka, a po niej Msza Święta, sobota 19:00, niedziela 8:30, 11:00 o 16:00 majówka a po niej Msza Święta.