15.5.2016

Niedziela Zesłana Ducha Świętego

Jutro drugi dzień Zielonych Świąt - Święto Matki Kościoła. Msza Święta będzie o godzinie 18:00.

Po Mszy Świętej Państwo Idzik zabiorą figurę Matki Bożej Fatimskiej do swojego domu - rozpocznie się czas nawiedzenia.

Przy wnoszeniu figurki do domu śpiewamy "O Maryjo witam Cię..." 3 razy. W ciągu doby odmawiamy cztery części różańca. Przy wynoszeniu figurki śpiewamy "O Maryjo żegnam Cię..." 3 razy.

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, o tę posługę w tym tygodniu prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

Różaniec przed sumą w następna niedzielę poprowadzi Róża Pani Ziobro.

Msze Święte w dni powszednie o godzinie 18:00, a po nich majówka, niedziela 8:30, 11:00 o 16:00 majówka a po niej Msza Święta.

W niedzielę 15.05 2016  kończy się czas Wielkanocy, do następnej niedzieli obowiązuje czas spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej.