1.5.2016

Szósta Niedziela Wielkanocy

W związku ze świętem flagi, oraz św. Matki Bożej Królowej Polski proszę o wywieszenie flag na naszych domach.

Od jutra zapraszam dzieci komunijne na próby w kościele na godzinę 16:30, we wtorek próby nie będzie. Rodziców proszę o zabezpieczenie dojazdów i powrotów dzieci.

We wtorek Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze Święte będą o godzinie 8:30, 11:00, a o 15:00 uroczystości gminne w naszej parafii. Msza Święta będzie w intencji Ojczyzny i strażaków z Gminy. Serdecznie wszystkich zapraszam.

W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W piątek odwiedzę chorych rano od godziny 9:00, po południu będzie spowiedź od godziny 16:30.

W sobotę spowiedź dla dzieci z klasy III i ich rodzin rano od godziny 9:00.

W niedzielę Pierwsza Komunia Święta na Mszy Świętej o godzinie 11:00.

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, o tę posługę w tym tygodniu prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

Bóg zapłać czterem rodzinom, które ufundowały figurkę do nawiedzania naszych domów.

Bóg zapłać pewnej osobie, która ufundowała nową nawierzchnię parkingu przy kościele. Za materiał i pracę zapłacono 5000 zł. Bóg zapłać.

W przedsionku są wyłożone czasopisma zachęcam do czytania.

Msze Święte w dni powszednie o godzinie 18:00, po nich majówka, we wtorek 8:30, 11:00 i 15:00 z majówką, niedziela 8:30, 11:00 o 16:00 majówka a po niej Msza Święta.