13.3.2016

Piąta Niedziela Wielkiego Postu

W środę Msza Święta będzie o godzinie 7:00. Po południu będzie bierzmowanie. Kandydatów do bierzmowania i świadków zapraszamy do Nockowej na godzinę 16:30. Pozostałych na 17:00, sakramentu bierzmowania udzieli ks. Biskup Ordynariusz Jan Wątroba.

W czwartek w naszej parafii odbędzie się dzień skupienia dla nauczycieli i rodziców, rozpoczniemy Mszą Świętą o godzinie 17:00, potem Droga Krzyżowa, oraz spotkanie w salce pod zakrystią.

W piątek Droga Krzyżowa o godzinie 17:00 po niej Msza Święta.

W sobotę św. Józefa Oblubieńca N.M. Panny Msza Święta będzie o godzinie 17:00.

W następną niedzielę poświęcenie palm na wszystkich Mszach Świętych, na sumie konkurs palm.

W Niedzielę Palmową ks. Biskup zaprasza młodzież do Rzeszowa na spotkanie młodzieży.

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, o tę posługę w tym tygodniu prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

W przedsionku są wyłożone czasopisma zachęcam do czytania.

Różaniec przed sumą w następną niedziele poprowadzi Róża Pani Skóra.

We wtorek 15 marca o godzinie 17:00 w hotelu Senator odbędzie się spotkanie z aktorem Szymonem Hołownią w czasie którego będzie licytacja pamiątek z Afryki na pomoc misjonarzom w Afryce.

Do końca marca można zapisywać dzieci do przedszkola.

Msza Święta w dni powszednie o godzinie 17:00, w środę o godzinie 7:00, niedziela 8:30, 11:00 o 15:00 Gorzkie Żale a po nich Msza Święta.