3.1.2016

Druga Niedziela Bożego Narodzenia

W środę uroczystość Objawienia Pańskiego Trzech Króli. Na Mszach Świętych o godzinie 8:30, 11:00 i 15:00 poświęcenie kredy i kadzidła.

Za tydzień niedziela "Chrztu Pańskiego", zakończenie okresu Bożego Narodzenia. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego  (Matki Bożej Gromnicznej).

W sobotę proszę o posprzątanie kościoła mieszkańców z następnych pięciu numerów.

Różaniec przed sumą w następną niedzielę poprowadzi Róża Pani Skóra.

W czasie "kolędy" proszę aby każda rodzina przygotowała karteczki z nazwiskami i imionami kandydatów do Rady Parafialnej. Czas statutowy poprzedniej Rady już upłynął. Połowa kandydatów jest z wyboru, połowa z nominacji proboszcza. Pani Anyszek i Pan organista są wybrani z urzędu. "Góra" podaje 2 kandydatów, "Dół" 2, "Zagrody" 1, "Zarzecze" 1, "Kolonia" 1, domy do E4 1, "Lipie" 2.

Ofiary złożone w kopertach na tacy w kościele przeznaczone będą w 10% na cele diecezjalne, w 30% na parafię, w 60% na utrzymanie księdza.

Msze Święte w dni powszednie o godzinie 17:00, czwartek poza parafią, środa i niedziela 8:30, 11:00 i 15:00.

Porządek kolędy:

Poniedziałek od godziny 13:30: Góra od Państwa Bocheńskich do Państwa Salamon przy krzyżówce.

Wtorek od godziny 13:30: druga strona Góry od Państwa Markiewicz do szkoły.

Czwartek od godziny 18:00: domy za koleją od Pana Dachowskiego do Państwa Drozdowskich.

Piątek od godziny 14:00: od Państwa Janiny i Edwarada Szopa (od sklepu Marmax) prawa strona E4 do Państwa Doroty i Lesława Szopa.

Sobota od godziny 8:30: od Państwa Bryda (przy asfaltowni) do Państwa Świnich lewa strona E4.