31.5.2015

Niedziela Trójcy Świętej

Jutro odprawię Mszę Świętą na rekolekcjach kapłańskich. W parafii Mszy Świętej nie będzie.

W środę po Mszy Świętej próba sypania kwiatków dla dziewczynek oraz niesienia poduszek przez chłopców z klasy III szkoły podstawowej.

W czwartek Boże Ciało. Msze Święte o 8:30, 10:00 i 16:00. Po Mszy Świętej o 10:00 procesja do ronda i z powrotem. Proszę o przygotowanie 4 ołtarzy w tych samych miejscach co rok temu, oraz przez te same grupy. Dziewczynki zapraszam do sypania kwiatów, chłopców do dzwonienia. Panów strażaków zapraszam z pocztem i do niesienia baldachimu.

W piątek i sobotę Msze Święte o godzinie 19:00 po nich procesja wokół kościoła.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w sobotę, o tę posługę w tym tygodniu proszę mieszkańców z następnych pięciu numerów.

Msze Święte w dni powszednie o godzinie 18:00, piątek i sobota o godzinie 19:00 z procesją , niedziela 8:30, 11:00 po niej procesja wokół kościoła, 16:00.

W czwartek o godzinie 19:00 w Rzeszowie w Parku Sybiraków „Koncert Jednego Ducha”.

Zmiana Tajemnic Różańcowych będzie 14 czerwca.