10.5.2015

6 Niedziela Wielkanocy

We wtorek będzie tylko majówka o godzinie 18:00 bez Mszy Świętej.

W środę nabożeństwo fatimskie. Msza Święta będzie o godzinie 19:00 po niej procesja pokutno - błagalna na "Zarzecze". Przy kapliczce przy posesji Państwa Czółno odśpiewamy litanię. Proszę ze sobą zabrać świece.

W piątek rozpocznie się Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W sobotę św. Andrzeja Boboli - patrona naszej Ojczyzny.

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę. O tę posługę w tym tygodniu prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

Prosimy rodziców dzieci bierzmowanych o wymycie okien w zakrystiach i salkach w sobotę.

Msze Święte w dni powszednie o godzinie 18:00 a po nich majówka, we wtorek nie będzie Mszy Świętej, w środę o godzinie 19:00,  niedziela 8:30, 11:00, 16:00 majówka a po niej Msza Święta.

W następną niedzielę odpust w naszej parafii. Uroczystą sumę o godzinie 11:00 odprawi ks. prałat Aleksander Śmietana.