22.3.2015

5 Niedziela Wielkiego Postu

Dziś o godzinie 15:00 Gorzkie Żale, a po nich Msza Święta.

W środę uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień świętości życia, w tym dniu na Mszy Świętej o godzinie 17:00 będzie można złożyć deklarację Adopcji Dziecka Poczętego

W piątek Droga Krzyżowa o godzinie 17:00, a po niej Msza Święta oraz spotkanie Oazy.

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę. O tę posługę w tym tygodniu prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

W przedsionku są wyłożone czasopisma, w Źródle o ochronie życia oraz o "Dobrym Łotrze", w Niedzieli "O peryferiach bogatej Europy" oraz "Sprawa arcybiskupa Michalika", zachęcam do czytania.

W następna niedzielę poświęcenie palm na wszystkich Mszach Świętych, a na sumie konkurs palm.

Niedzielą Palmową rozpoczniemy Wielki Tydzień

Różaniec przed sumą w następna niedzielę poprowadzi Róża z Lipia.

W następna niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych po Mszach Świętych o godzinie 8:30 i 11:00.

Msze Święte w dni powszednie o godzinie 17:00, niedziela 8:30, 11:00 o 15:00 Gorzkie Żale a po nich Msza Święta.