15.3.2015

4 Niedziela Wielkiego Postu

W zakrystii są do nabycia "Baranki Caritas" w cenie 5 zł za sztukę, ich nabycie jest formą jałmużny postnej i pomocy ubogim dzieciom.

Różaniec przed sumą w następna niedzielę poprowadzi Róża Pani Ziobro.

W poniedziałek ciąg dalszy rekolekcji. Msza Święta z nauką ogólną o godzinie 18:00, a po niej nauka stanowa dla rodziców. Podczas mszy będzie składka na potrzeby związane z rekolekcjami.

We wtorek spowiedź wielkopostna od godziny 15:00 do 16:30, od godziny 16:30 do 17:00 przerwa, a po niej ciąg dalszy spowiedzi od 17:00 do 18:00.

We wtorek Msza Święta z nauką na zakończenie rekolekcji o godzinie 18:00 z błogosławieństwem i odpustem zupełnym.

W środę na Mszy Świętej o godzinie 18:00 będzie spotkanie z kandydatami do bierzmowania z ks. delegatem ks. biskupa do spraw bierzmowania. Na to spotkanie zapraszam również rodziców kandydatów.

W środę Nowenna będzie po Mszy Świętej.

W piątek Droga Krzyżowa o godzinie 17:00, a po niej Msza Święta.

W piątek spotkanie Oazy

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę. O tę posługę w tym tygodniu prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

W przedsionku są wyłożone czasopisma, zachęcam do czytania.

Msze Święte w dni powszednie od poniedziałku do środy o godzinie 18:00, od czwartku do soboty o godzinie 17:00,  niedziela 8:30, 11:00 o 15:00 Gorzkie Żale a po nich Msza Święta.