8.3.2015

3 Niedziela Wielkiego Postu

W piątek Droga Krzyżowa o godzinie 17:00, po niej Msza Święta i spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

W następną niedzielę rozpoczną się rekolekcje wielkopostne, które będzie prowadził ks. Piotr Cecuła, mój krajan z Pakoszówki.

Program rekolekcji na niedzielę

• 8:30 Msza Święta z nauką ogólna, a po niej nauka stanowa dla kobiet.
  • 11:00 Msza Święta z nauką ogólna, a po niej nauka stanowa dla mężczyzn.
  • 15:00 Gorzkie Żale z nauką pasyjną, a po niej Msza Święta.

Różaniec przed sumą w następna niedzielę poprowadzi Róża Pana Kazimierza Ziobro.

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę. O tę posługę w tym tygodniu prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów. W Wielkim Poście nie stroimy ołtarza kwiatami, pieniądze za kwiaty będziemy składać na zakup sprzętu do sprzątania

W przedsionku są wyłożone czasopisma, zachęcam do czytania.

Msze Święte w dni powszednie o godzinie 17:00, niedziela 8:30, 11:00 o 15:00 Gorzkie Żale a po nich Msza Święta.