15.2.2015

6 Niedziela Zwykła

 

W środę od obrzędu posypania głów popiołem rozpoczniemy Wielki Post jako przygotowanie do męki, śmierci i zmartwychwstania Jezusa. Msze Święte będą o godzinie 8:30 i 17:00. W środę obowiązuje post ilościowy osoby od 18 do 60 roku życia, a wszystkich wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.


W piątek Droga Krzyżowa o godzinie 17:00, po niej Msza Święta.


W piątek spotkanie z kandydatami do bierzmowania po Mszy Świętej.


W niedzielę Gorzkie Żale o godzinie 15:00.


Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę. O tę posługę w tym tygodniu prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów. W Wielki Poście nie stroimy ołtarza kwiatami, pieniądze za kwiaty będziemy składać na zakup sprzętu do sprzątania.


Różaniec przed sumą w następna niedzielę poprowadzi Róża Pani Skóra.


W przedsionku są wyłożone czasopisma, zachęcam do czytania.


Msze Święte w dni powszednie o godzinie 17:00, środa 8:30 i 17:00, niedziela 8:30, 11:00 o 15:00 Gorzkie Żale a po nich Msza Święta.

 

Copyright © Parafia Olchowa pw. Matki Bożej Fatimskiej.  Projekt i wykonanie dwnet.eu

stat4u