28.12.2014

Uroczystość Świętej Rodziny

W środę nabożeństwo dziękczynne na zakończenie starego roku o godzinie 17:00. Zapraszam do udziału, by podziękować za łaski otrzymane i przeprosić za grzechy i zaniedbania.

W sobotę o posprzątanie kościoła proszeni są mieszkańcy z następnych pięciu numerów.

W czwartek rozpoczęcie Nowego Roku, przyjdźmy do kościoła na Mszę Świętą by uczynić to z Bożą pomocą i prosić Go o błogosławieństwo w Nowym Roku. Msze Święte będą o godzinie 8:30, 11:00 i 15:00.

Piątek jest pierwszym miesiąca, odwiedzę chorych rano od 9:00. Od 16:00 będzie okazja do spowiedzi, o 17:00 Msza Święta z nabożeństwem.

W piątek nie będzie spotkania z kandydatami do bierzmowania, będzie natomiast spotkanie Oazy.

Sobota jest pierwszą miesiąca, nabożeństwo sobót fatimskich o 17:00.

W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych na Mszach Świętych o godzinie 8:30 i 11:00.

Różaniec przed sumą w następną niedzielę poprowadzi Róża "z Lipia".

W sobotę nasze domy odwiedzą kolędnicy misyjni. Proszę przyjąć ich życzliwie, a ofiary złożone z tej okazji będą dla dzieci z Indii.