21.12.2014

Czwarta Niedziela Adwentu

 

Zostały wykonane haczyki przy ławka na czapki, parasole, torebki. Bóg zapłać Panu Januszowi Majce za ich umocowanie, oraz za przygotowanie szopki.


Bóg zapłać sprzątającym kościół wczoraj. We wtorek będzie strojenie choinek. Następna kolejka będzie 3 stycznia 2015. W sobotę 27 grudnia kościół posprzątam sam.


W środę Wigilia zapraszam na "Pasterkę" o 24:00. W ciągu dnia będą jeszcze Msze  Święte o 8:30 i 11:00, po południu nie będzie Mszy Świętej o 15:00. W tym dniu można drugi raz przyjąć Komunię Świętą. Składka z Pasterki przeznaczona będzie na Dom Samotnej Matki w Rzeszowie. Po sumie odwiedzę chorych.


W piątek Świętego Szczepana. Po Mszach Świętych o 8:30 i 11:00 poświęcenie owsa. W tym dniu korzystamy z dyspensy i nie obowiązuje post. Składka ze Świętego Szczepana na Instytut Teologiczny w Rzeszowie. Po południu nie będzie Mszy Świętej.


W sobotę Świętego Jana Ewangelisty na Mszy Świętej o 17:00 poświęcenie wina miłości Świętego Jana.


W poniedziałek i wtorek Msze Święte o 17:00, środa 7:00.


W następną niedzielę czcić będziemy Świętą Rodzinę na Mszach Świętych o 8:30, 11:00 i 15:00.

 

Copyright © Parafia Olchowa pw. Matki Bożej Fatimskiej.  Projekt i wykonanie dwnet.eu

stat4u