14.12.2014

Trzecia Niedziela Adwentu

Od wtorku rozpocznie się Nowenna do Dzieciątka Jezus, a od środy bezpośrednie przygotowanie do uroczystości Bożego Narodzenia.

W środę w naszej parafii będzie spowiedź adwentowa od godziny 14:30 do 16:00, o 16:00 przerwa w spowiedzi i od 16:30 do 17:30 ciąg dalszy spowiedzi.

Bóg zapłać sprzątającym kościół wczoraj, o tę posługę w tym tygodniu prosimy osoby z następnych 10 numerów, sprzątanie będzie w sobotę i we wtorek ubieranie choinek. Pana Janusza Majkę proszę o przygotowanie szopki w kościele.

Różaniec przed sumą w następną niedziele poprowadzi róża Pani Ziobro.

Zostały wykonane dywaniki na ławki w kościele. Bóg zapłać mieszkańcom "Lipia" za zapłacenie za dywaniki w głównej nawie, przy ścianach zostały wykonane na koszt parafii.

W piątek spotkanie Oazy

Msze Święte w dni powszednie o godzinie 17:00, w środę o 17:30, niedziela 8:30, 11:00 i 15:00.