30.11.2014

Pierwsza Niedziela Adwentu

W czwartek czcić będziemy św. Barbarę, w sobotę św. Mikołaja biskupa.

Od jutra Roraty o godzinie 17:00, na które zapraszam dzieci, młodzież i starszych. Udział w Roratach to najlepszy sposób by przygotować się do dobrego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia.

W następną niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych po Mszach Świętych o 8:30 i 11:00.

Różaniec przed sumą w następną niedziele poprowadzi róża z Lipia.

W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W piątek odwiedzę chorych od godziny 9:00, po południu od 15:00 będzie okazja do spowiedzi. O 17:00 Msza Święta z nabożeństwem, a po nim spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

W piątek nie będzie spotkania Oazy

W sobotę nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca na wzór fatimski, Maryja tak prosi o udział w tym nabożeństwie. Zachęcam do udziału w tym nabożeństwie, które jest ratunkiem dla świata.

W następną niedzielę zbiórka do puszek po wszystkich Mszach Świętych na pomoc kościołowi na wschodzie.

Msze Święte w dni powszednie o godzinie 17:00, niedziela 8:30, 11:00 i 15:00.