9.10.2022

Dwudziesta Ósma Niedziela Zwykła

We wtorek po nabożeństwie spotkanie dla ministrantów.

W środę spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Zapraszam na Mszę Świętą, nabożeństwo, a po nich spotkanie w kościele.

W czwartek nabożeństwo fatimskie. Msza Święta o godzinie 17:00 po niej procesja do kapliczki na "Zarzeczu". Proszę ze sobą zabrać świece.

W piątek i sobotę spotkanie z bierzmowanymi. Zapraszam na Mszę Świętą, nabożeństwo a po nich na spotkanie.

W niedzielę naszą parafię odwiedzi ks. Biskup Ordynariusz. O godzinie 8:30 będzie powitanie ks. bpa następnie Msza Święta.

W niedzielę o godzinie 11:00 bierzmowanie w czasie Mszy Świętej. O godzinie 16:30 spotkanie ks. bpa z grupami duszpasterskimi, po nabożeństwie różańcowym o godzinie 15:00 i po Mszy Świętej.

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, o tę posługę w tym tygodniu  prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

Msze Święte w dni powszednie o godzinie 17:00 po nich różaniec, niedziela 8:30, 11:00 o 15:00 różaniec po nim Msza Święta.