2.11.2014

Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłychW dniach od 1 do 8 listopada można zyskać odpust zupełny, a od 9 do końca listopada odpust cząstkowy, który możemy ofiarować za siebie lub jednego zmarłego. Odpust możemy zyskać tylko raz dziennie. Możemy go uzyskać pod zwykłymi warunkami: nawiedzenie kościoła i cmentarza, przyjęcie komunii świętej, modlitwa "Ojcze Nasz...", "Wierzę w Boga...", oraz dowolna modlitwa w intencji Ojca Świętego i za zmarłych. Zachęcam do duchowej pomocy zmarłym.


W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek rano od godziny 9:00 odwiedzę chorych. Po południu będzie spowiedź od 15:30. O 17:00 będzie Msza Święta i nabożeństwo. Po nabożeństwie spotkanie kandydatów do bierzmowania


W następną niedzielę zbiórka do puszek jako pomoc prześladowanym chrześcijanom w Afryce i Syrii.


Różaniec przed sumą w następną niedzielę poprowadzi Róża Pani Drozd.


Msze Święte w dni powszednie o godzinie 17:00 po niej wypominki. Niedziela 8:30, 11:00 o 15:00 wypominki, a po nich Msza Święta.

 

Copyright © Parafia Olchowa pw. Matki Bożej Fatimskiej.  Projekt i wykonanie dwnet.eu

stat4u