26.10.2014

We wtorek czcić będziemy Szymona i Judę Tadeusza - Apostołów.

W sobotę przeżywać będziemy uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte będą o godzinie 8:30 i 11:00. O 13:00 gromadzimy się przy krzyżu na naszym cmentarzu na procesję  w czasie której modlić si.e będziemy  za zmarłych. O 14:00 będzie Msza Święta w kościele w Sędziszowie Małopolskim , a po niej procesja na cmentarz.

Proszę zadbać o groby. Pamiętajmy o modlitwie, odpustach za zmarłych i wypominkach.

Kartki na wypominki są wyłożone w przedsionku.

Aby uzyskać odpust wymagany jest stan łaski, dlatego w piątek będzie spowiedź od godziny 15:30.

W następną niedzielę wspomnienie wszystkich zmarłych. Msze Święte będą o godzinie 8:30, 11:00 o 15:00 wypominki, a po nich Msza Święta.

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, o tę posługę w tym tygodniu w piątek prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

W niedziele zmiana tajemnic różańcowych po Mszach Świętych o godzinie 8:30 i 11:00.

Różaniec przed sumą w następną niedzielę poprowadzi Róża z Lipia.

Msze Święte w dni powszednie o 17:00 po nich różaniec.