1.5.2022

Trzecia Niedziela Wielkanocy

We wtorek uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze Święte będą o godzinie 8:30 i 16:00, przed Mszą Świętą będzie nabożeństwo majowe.

W środę na Mszę Świętą o godzinie 18:00 zapraszam panów strażaków z okazji święta patronalnego św. Floriana.

W środę i czwartek na godzinę 16:30 zapraszam uczniów z klasy IV na próby przed rocznicą.

Spowiedź przed rocznicą będzie w pierwszy piątek.

W piątek odwiedzę chorych rano od godziny 9:00.

Spowiedź w piątek będzie od godziny 16:30, po nabożeństwie spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klasy VII.

W sobotę nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca o godzinie 18:00.

W niedzielę rocznica Komunii Świętej o godzinie 11:00.

Różaniec przed sumą w następną niedziele poprowadzi Róża Pana Kazimierza Ziobro.

Bóg zapłać sprzątającym kościół w sobotę, o tę posługę w tym tygodniu  prosimy mieszkańców z następnych pięciu numerów.

Msze Święte we wtorek godzinie 8:30 i 16:00, pozostałe dni tygodnia o godzinie 18:00, po nich majówka, niedziela 8:30, 11:00, o 16:00 majówka a po niej Msza Święta.